Egyházkerületi közgyűlés Kárpátalján

2016. március 17., címkék: komjáthy benedek-sajtódíj, kárpátaljai egyházkerület, egyházkerületi közgyűlés

Lelkészszentelés, díjátadás és évértékelés is szerepelt a Kárpátaljai Református Egyház (KRE) elmúlt szombaton megtartott soros közgyűlésének napirendjén.

„Csak a tiszta lelkiismeret és az Isten döntése, áldása fontos” – Beszélgetés Kovácsné Marton Erzsébettel, a Komjáty Benedek-díj nyertesével

2010. január 22., címkék: kárpátaljai reformátusok (kre), Határon túl, kovácsné marton erzsébet, komjáthy benedek-sajtódíj

Kovácsné Marton Erzsébet vehette át január 7-én a Kárpátaljai Református Egyház Komjáthy Benedek-sajtódíját. Ezzel a díjjal minden évben azokat a médiamunkatársakat jutalmazzák, akik az egyház életét bemutató magas szakmai szinten elkészített anyagaikkal a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtják.

Kovácsné Marton Erzsébet kapta a Komjáthy Benedek-sajtódíjat

2010. január 10., címkék: komjáthy benedek-sajtódíj, kovácsné marton erzsébet, Határon túl

A Kárpátaljai Református Egyház (KRE) Zsinati Tanácsa 2009-ben megalapította a Komjáthy Benedek-sajtódíjat, amely nevét az egyik első Kárpátalján is munkálkodó kiváló humanista bibliafordítónak köszönheti. Ezzel a díjjal minden évben azokat a médiamunkatársakat jutalmazzák, akik az egyház életét bemutató magas szakmai szinten elkészített anyagaikkal a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtják.